RAFTING

Rafting je adrenalinový zážitek kombinující dobrodružství a relaxaci. Návštěvníci, kteří se u nás rozhodnou zdolávat divokou vodu, se zde setkají s nezapomenutelným zážitkem obklopeným nedotčenou přírodou.

TREKKING A HOROLEZECTVÍ

Lokalita, v níž se nacházíme, je obklopena četnými horami Dinárských alp. Toto prostředí se tak přímo nabízí k horolezectví a objevování nových výšin a dimenzí. Stravte s námi čas v nedotčené přírodě, překonejte sama sebe a vystoupejte s námi až na vrchol.

JEEP SAFARI

Během tohoto programu si budete moci užít projížďky překrásnou přírodou v našich pohodlných, ale zároveň výkonných terénních automobilech. Připravte si fotoaparáty a kamery a užijte si dech beroucí krásu přírody, která vás bude doprovázet po celou dobu projížďky.

PROJÍŽĎKY NA KONÍCH

Nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně – to je tvrzení, které vám rozhodně můžeme dokázat. Síla tohoto ušlechtilého tvora a divoká příroda, která vás bude obklopovat, vám zaručeně dopřejí onen relax, po kterém tolik toužíte.

ZDOLÁVÁNÍ KAŇONU

Zdolávání kaňonu neboli Canyoning je nový extrémní sport pro opravdivé vytrvalce. Spočívá v prozkoumávání kaňonů prostřednictvím plavání či slaňování. Programem vás provází naši zkušení instruktoři, s nimiž úspěšně zdoláte každý kaňon.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

E-mail Telefon
Chci zasílat novinky na e-mail
Odeslat »
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm: